Usługi

  • Outsourcing. Kompleksowa obsługa serwisowa firm

Poprzez rozbudowaną ofertę opartą o różnorodne pakiety serwisowe, firma Piox prowadzi kompletną obsługę serwisową stacji roboczych i urządzeń biurowych.
Nasza oferta obejmuje również administrowanie wszelkiego przeznaczenia serwerami i urządzeniami sieciowymi (jak routery, przełączniki zarządzalne) oraz diagnostykę uszkodzonego sprzętu (komputerów klasy PC, sprzętu sieciowego).
Systematyczne nadzorowanie funkcjonowania całego systemu, polegające na stałych przeglądach administratorskich i technicznych, a także monitoring ON-LINE 24h zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii i wpływają na efektywność pracy w firmie.
W zależności od wybranego pakietu zapewniamy odpowiedni czas reakcji i naprawy, a w kryzysowych przypadkach sprzęt zastępczy.

  • Projektowanie, budowa i zarządzanie infrastrukturą sieciową

Częścią obsługi serwisowej przedsiębiorstw jest projektowanie i budowa wydajnych, najwyższej jakości sieci LAN/WLAN wraz z późniejszym zarządzaniem obejmującym m.in.: monitoring, aktualizacje oraz modyfikacje urządzeń sieciowych i serwerów.
Nasze pakiety serwisowe pozwalają na dostosowanie się do potrzeb danej grupy roboczej (nawet całodobowa gotowość na awarię).

  • Wypożyczalnia Sieci

Jest autorską usługą firmy PIOX - systemy komputerowe, skierowaną do tych wszystkich, którzy potrzebują stworzyć sieć lokalną (LAN) ze stykiem z siecią publiczną (Internet) dla swoich stacji roboczych w tymczasowej lokalizacji/oddziale. Więcej informacji na stronie: www.wypozyczalniasieci.pl